Rgs 17, 2015 - Mintys apie darbą    3

Neskubėkime ir daugiau šypsokimės

šypsenaNeskubėkime. Čia esame tik trumpam. Tad būtinai stabtelėkime pauostyti gėlių 🙂

Visada žinojau, kad mažiausiai laiko turi vyresnio amžiaus žmonės, o visai to laiko neturi – senjorai 🙂

Su kiekviena diena visa ši teorija tik pasitvirtina. Šį rytą eilė buvo nedidelė, tik viena moteriškė pirko vaistus, už jos stovėjo jaunas vaikis, o už jo dvi vyresnio amžiaus moterėlės. Ta, kuri stovėjo paskutinė, pradėjo vaikino prašyti, kad ją užleistų, nes ji labai mažai ko reikia. Jaunuolis pagūžčiojo pečiais ir užleido. Tada nepėsčia pasirodė ir ta, kuri stovėjo antra nuo galo. Ji pareiškė, kad taip pat labai skuba ir kad ji taip pat pirks labai mažai. Finale, tas jaunas berniokas nusijuokė ir užleido jas abi, pasakė, kad jokių problemų, jis laiko turi ir užleis abi 🙂 Bet jos vis dar ginčijosi, kuri labiau neturi laiko ir kuriai reiktų pirkti pirmai. Gerai, kad tas jaunuolis jas užleido ir išėjo iš vaistinės paskutinis. Išeidamas jis paliko gerą nuotaiką, kurios visada reikia prieš ateinant kitiems, kažkur skubantiems, nekantriems ir piktiems.

„Nesiskųsk, kad tau trūksta laiko. Tu turi tiek pat valandų per dieną, kiek jų turėjo Pasteras, Mikelandželas, Leonardas da Vinči, Albertas Einšteinas.”

(H.Dž. Braunas)

O aš tokiems skubantiems visada primenu, kad neskubėtų, nes priekyje laukia tik mirtis 🙂

Susiraukdami mes panaudojame net septyniasdešimt įvairiausių raumenų, o šypsodamiesi – tik keturiolika. Bet juoko raukšlių ant mūsų veido lieka mažiau, nei pykčio ar liūdesio. Be to, juoko raukšlės – gražesnės 🙂

Gaila, kad tarp mano skaitytojų nėra senjorų, nes – JIE dažniausiai būna pikti ir nelaimingi. Gal jų bėdos yra rimtesnės, gal jų sveikata yra prastesnė, gal sunkus gyvenimas jų neišmokė džiaugtis net mažais dalykais…

Senatvė – kai pavargsti ne tik nuo darbo, bet ir nuo poilsio 🙂

Bet, manau, kad ir jauniems nėra lengva gyventi. Tiesiog, jų požiūris į gyvenimą yra paprastesnis. O ir gyvenimas skirtingose santvarkose, matyt, palieka savo antspaudą.

Net vaistinėse senjorai turi daugiau privilegijų, nei kiti. Bet juk serga visi 🙁

Paradoksas, bet tie, kurie perka be nuolaidų, dažniausiai yra gerai nusiteikę ir laimingi. O tie, kuriems suteikiama gana daug nuolaidų, vis tiek lieka pikti, kad labai daug sumokėjo, kad viskas labai brangu ir vis dar brangsta su kiekviena akimirka.

Ką gi, žmogaus nepakeisi. Reikia priimti jį tokį, koks jis yra. Bet nusijuokti galime visi, net ir tada, kai viskas atrodo labai sudėtinga ir rimta.

Juokas yra saulė – jis išvaro iš žmogaus gyvenimo žiemą 🙂 Juokas slopina įtampą, nes jis yra poilsis 🙂

Ir jeigu jus įžeidžia kokio nors žmogaus poelgis ar žodžiai, visada paklauskit savęs: ar gali pasaulyje nebūti niekšų? Gal palengvės 🙂

Viso komentarų: 3

 • Laba diena,
  noriu Jus patikslinti. Šį tinklalapį skaito bent viena pensininkė tikrai (man 67).
  Manau ant svieto yra įvairių žmonių, visi jie skirtingi, kartais linksmi, kartais
  pikti…
  Dėkui Jums kad rašote.
  Viktorija.

  • Na jūs mane tikrai labai nudžiuginote 🙂

   Ir tikrai, žmonių yra labai įvairių. Taip pat ir nuotaikos pas visus nevienodos būna 🙂

   Tikrai smagu, kad parašėte!

 • Koks pozityvus straipsniukas! Tikrai pernelyg daug nelaimingu zmoniu aplinkui. O juk reikia tiek nedaug – tik paprasciau i viska ziureti. Juoko rauksles mielos, taciau ir jos rodo, jog zmogus eina rudeniop. Nors tai ir teikia savotisko zavesio, taciau tikrai yra zmoniu, kuriems senatve – kazkas baisaus. Tad esu visai nieko pries tokias operacijas, jei tik zmogus vel sypsosis, myles save ir pasitikes savimi.

Turite klausimų? Parašykite juos čia!