Klausk vaistininko • Vaistininko užrašai

Jūsų klausimas

Įveskite kodą: captcha

Kokia Jūsų nuomonė apie difenhidramino naudojimą rekreacinėms reikmėms? Ar tai yra saugu? Ačiū.

Jei vaistas vartojamas pagal nurodymus, neviršijant nurodytų dozių ir paskirto termino, jis yra saugus.

Bet kuriuo atveju, vaistus turėtume vartoti tik gydymo tikslais.

Kokie Jūsų manymu yra stipriausi NVNU?

Negaliu išskirti vieno vaisto. Tai – labai individualu. Vaistas parenkamas pagal ligonio būklę, jo gretutines ligas ir tada sprendžiama, kurį paskirti. Pagal skausmo malšinimą, esminių skirtumų tarp NVNU nėra, todėl kiekvienam ligoniui individualiai parenkant NVNU, reikia atsižvelgti į ligonio amžių, jo ligas, skausmo priežastį, vartojimo trukmę ir t.t.

Sveiki. Ar galima naudoti diklofenaką + B grupės vitaminus („Diclovit“) arba nimesulidą nuo galvos skausmo (ne dažnam naudojimui)? Ačiū :)

Galima, jei nepadeda paprastesni 🙂

Labas rytas, norėčiau sužinoti ką galėtumėte patarti senutei(85 metai) vartoti miegui? Cheminių preparatų niekada negėrusi, gal yra kas nors žolinio stipresnio būtent miegui?

Tai labai individualu. Kas vienam stipru, kitam – nieko neveikia 😄 Neuromed lašai, Neuromed Sleep čiulpiamos tabl., Neuro-3 arbata – visi natūralūs, bet garantijos, kad padės – nėra.

Kitiems ir valerijono lašų užtenka 😄

Laba diena, ar neblogas maisto papildas DOPPELHERZ Magnesium 400 Direct N20 , ar užtektinai vitamino B ir magnio šiame papilde? Ačiū

Kaip papildas – neblogas. Mg pakankamai, vitamino B – ne. Jeigu trūksta Mg, pirkite vaistą, o ne papildą

Laba diena. Kiek laiko galima naudoti vaistą Polfilin , kad padėtų nuo pastoviai tirpstančių, skaudančių šlaunų.Ačiū.

Gydymo trukmė priklauso nuo jūsų klinikinės būklės, o ją gali nustatyti tik gydytojas. Kadangi vaistas receptinis, turite eiti pas gydytoją, o jis turėtų nuspręsti, kokiam laikotarpiui skirti šį vaistą.

Laba diena, sakykite kokį geriausia pirkti vitaminą B ir magnį (efektyviausi), ačiū

Apie B vitaminą jau rašiau, o iš magnių – Magnis Diasporal 300 ar 400 mg.

Laba diena, norėjau sužinoti ar B grupės vitaminai oiledixin geras pasirinkimas? ar yra stipresni? Oiledixin yra ir purškiamas gal ten koncentracija didesnė vitamino B? Kiek laiko vitaminą B galima ar reikia vartoti? Ačiū

Geriausias pasirinkimas yra vaistas, o ne papildas. Galiu išvardinti kelis: Neuromultivit, NeuroMax forte, Neurorubin, Milgamma.

Dėl vartojimo trukmės reikėtų tartis su gydytoju. Jei nusprendėte gerti savarankiškai, gerkite 1 mėnesį. Po mėnesio, reikalui esant, mažinkite dozes.

Labas rytas, gal Jūs galite patarti koks tepalas (ne hormoninis) tinka žvynelinei gydyti

Epaderm, Dermalex Repair Psoriasis, kanapių sėklų aliejus, Herbamedicus Kanapių tepalas, tepalai su šlapalu, salicilo rūgštimi.

Svarbu nuolat drėkinti odą, naudoti drėkinamąjį kūno prausiklį.Sunkesnė psoriazės forma gydoma kortikosteroidais.

Kaip ilgai reiktu vartoti Neurozan? Aciu.

Priklauso nuo jūsų būklės. Jei mokotės ar laukia egzaminai, sesija, galite vartoti, kol nuslūgs įtampa. Kai psichologinė būklė susitvarko, galima nutraukti vartojimą. Reikalui esant, vartojimą galima vėl atnaujinti. Dirbant protinį darbą ar patiriant emocinę įtampą, optimalu gerti tris mėnesius.

Puslapiai:1234567...25»