Klausk vaistininko • Vaistininko užrašai

Jūsų klausimas

Įveskite kodą: captcha

Kaip ilgai reiktu vartoti Neurozan? Aciu.

Priklauso nuo jūsų būklės. Jei mokotės ar laukia egzaminai, sesija, galite vartoti, kol nuslūgs įtampa. Kai psichologinė būklė susitvarko, galima nutraukti vartojimą. Reikalui esant, vartojimą galima vėl atnaujinti. Dirbant protinį darbą ar patiriant emocinę įtampą, optimalu gerti tris mėnesius.

Sveiki, Pastaruoju metu pasirodo nemazai info apie fulvo mineralu teigiamas savybes zmogaus organizmui, visapusiska nauda, sakykite, ar tai turi pagrindo, ar eilinis marketingo triukas?

Žmonės ieško natūralumo. O prie fulvo mineralų rašoma: 100% gamtinės kilmės, 100% be konservantų, 100% unikalus, 100% tyras. Kas nesusivilios tokiu produktu? 😄 Bet tai yra tik papildas, o papildai gydomojo efekto neturi. Jei norite papildyti organizmą mineralais, galite išbandyti 😄

Pradėjo augti protinis dantis, skauda… Gal yra koks gelis tepti? Kas iš to, ksd vaistus po 3 tabletes kasdien gersiu

Na, jeigu vaikučiai iškenčia visų dantų dygimą, tai ir jūs susidorosite 😄, tai truks neilgai. Bet jei norite kuo nors pateplioti, tai nusipirkite Dentinox.

Ar žudyti vaistais (eutanazija) normalu jūsų manymu?

Labai sudėtingas klausimas 🤭

Tai priklauso nuo labai daug aplinkybių. Bet kuriuo atveju, vaistai geriau nei šūvis ar giljotina 😀, o, apskritai, žudyti yra nenormalu.

Laba diena, aišku Jūs ne kardiologas, bet kartais farmacininkai daugiau žino už gydytojus, gal galite atsakyti į tokį klausimą, ar gali būti atvirkštinė reakcija, kai per daug organizmas įsotinamas kardoronu?

Taip, aš – ne kardiologas, todėl galiu pakomentuoti tik kaip vaistininkas 😀

Gydantis Cordarone, turite pastoviai būti stebimas gydytojo, nes dėl šio vaisto farmakologinio poveikio gali atsirasti EKG pokyčių, todėl reguliariai turite registruoti EKG, tirti krūtinės ląstą, plaučių funkciją. Ir dar, jei nežinojote – negalima degintis saulėje 😀

Šiuo vaistu gydomi tik sunkūs širdies ritmo sutrikimai ir tuo atveju, jeigu kiti antiaritminiai preparatai yra neveiksmingi arba netinka.

Prieš kelis mėn., kai buvo sutrikęs šio vaisto tiekimas, ligoniai iš proto kraustėsi, nežinodami, ką jiems daryti, o mes taip pat kraustėmės iš proto, nežinodami, kaip jiems padėti. Tikiuosi, nelaimingų atvejų išvengėme 😀, o šiuo metu vėl sėkmingai šiuo vaistu prekiaujame toliau.

Sveiki. Kokius galėtumėte parekomenduoti vaistus (arba maisto papildus) su magniu? Norėčiau, kad būtų ne per brangūs it būtų normali (didesnė) magnio dozė (ne kokie 15% RMV). Ačiū.

Rekomenduočiau Magnesium Diasporal 300 arba 400 mg. Tai yra vaistas, ne papildas, pakanka 1 miltelio dienai. Gerti kasdien 1-2-3 mėn. pagal poreikį.

Sveiki.senyva anyta del zarnu saaugu negali tustintis be vaistu.Vartoja rabarbaru tabletes.nevaiksto.vaistai beveik nepadeda.gal ka nors parekomenduotumete?aciu

Galbūt reikėtų pagalvoti apie operaciją? Žarnų sąaugos gali sukelti žarnų nepraeinamumą, tada problemų daugės. Esant vidurių užkietėjimui, vaistus reikėtų keisti ir jais nepiktnaudžiauti. Pabandykite saugesnį vaistą – laktuliozę. Jį galima vartoti ilgesnį laiką. Labai svarbu – teisingai pasirenkamas maistas. Bet pirmas žodis turi būti tartas gydytojo.

Sveiki. Noriu paklausti, jei visi NVNU vaistai veikia tuo pačiu būdu (blokuojant COX 1 ir 2 fermentus), tai kodėl jų yra tiek daug prikurta ir jie turi skirtingas dozes (Ibuprofen 400 mg prieš Dexketoprefen 25 mg). Kuo skiriasi jie? Ačiū.

Jie skiriasi savo veikliąja medžiaga ir stiprumais. O jų daug todėl, kad kiekvienas vaistų gamintojas savo sąraše nori turėti populiarų vaistą 😀 Priklausomai nuo uždegimo stiprumo galima pasirinkti tinkamiausią, o iš tokios gausybės tai padaryti bus lengviau.

Laba diena, dabar kaip supratau nervų sistemai madingas B grupės vitaminų kompleksas Oiledixin B kompleksas, skaičiau komentarus, girdėjau pagyras, kad nuima nervinę įtampą, reguliuoja miegą ir pan. Ar tikrai čia ne reklama? Jei ne, tai kiek laiko tą oiledixiną gerti?Dar yra Oiledixin ultra strong, jis stipresnis, ačiū

Visais laikais esant nervinei įtampai buvo ir yra rekomenduojamas vitaminų B kompleksas. Kuris būtent geriausiai veiks konkrečiam žmogui, sunku pasakyti. Tuo labiau, kad tai yra papildas, o jų poveikis nėra garantuotas 😄

Gerti reikėtų bent jau mėnesį, geriausiai – tris. Jei pasijusite gerai, galite negerti. Jei poveikio nebus, reiškiasi, pasirinkote ne tą produktą 😄

Kaip Jūs elgiatės, kai prašo receptinių vaistinių medikamentu be recepto? Turiu miny tokius kaip „Relanium“, „Clomnezepam“, Lorezepam“ ir pan. rūšių medikamentų? Jūs niekada neišduotate tokių medikamentų asmenis, net jeigų Jųsų pirkejai būtų kultūringi ir adekvatūs?O GALBUT NIEKAM? Taisykles griežtos dabar. Ačiū, kad esate toks vaistinių balsas.

Jūsų paminėtų receptinių vaistų NIEKADA neišduodu be recepto, net jei tai būtų LR Prezidentas 😄

Psichotropiniams vaistams galioja griežti reikalavimai, todėl išimčių netaikau niekam.

Puslapiai:1234567...24»