Klausk vaistininko • Vaistininko užrašai

Jūsų klausimas

Įveskite kodą: captcha

Sveiki, kokie geriausi vaistai nuo dilgėlinės? Ar tinka tavegil?

Tinka, bet yra naujos kartos antihistamininių preparatų, kurie yra efektyvesni ir pakanka 1 tab. dienai – cetirizinas, loratadinas, desloratadinas, bilastinas, ebastinas, kvifenadinas. 

Sveiki, norėčiau sužinoti kuo keičiamas ranitidinas? Buvo toks veiksmingas vaistas, Nolpaza nepadeda.

Identiško pakeitimo šiuo metu nėra. Reikia išbandyti omeprazolį, ezomeprazolį, lanzoprazolį ar rabeprazolį. Gal pavyks atitaikyti.

10 metų vaikas, puliuoja pirstas prie nago. Ka pasiulytumet?

Kreiptis į chirurgą arba šeimos gydytoją, kuris įvertins situacijos rimtumą ir arba nukreips į procedūrinį kabinetą išvalyti žaizdą, arba išrašys receptą vaistams, nes tepalai, skirti pūliuojančiom žaizdom yra receptiniai. Pagal liaudies mediciną, pirštą reikia kelis kartus per dieną laikyti druskos tirpalo vonelėje. Vis gi, mano patarimas – kreiptis į specialistą ir kuo greičiau pradėti gydymą.

Sveiki. Kokia jūsų nuomonė apie piracetamą? Ar veiksmingas?

Aš manau, kad veiksmingas. Bet vartoti reikia tiksliai taip, kaip nurodo gydytojas, o ne pripuolamai.

Ka rekomenduotumėt nėščiai iš vitaminų? Ar gert kompleksus ar atskirai folio rūgštį?

Elevit PRONATAL tabletės. Tai ne papildas, o vaistas. Bet jeigu reikia papildomai geležies ar folio, tuomet gydytojas paskirs šiuos preparatus gerti papildomai

Ka patartumet duoti 5,5 metu vaikui, kur nuolat yra problema su viduriu uzkietejimu

Pirmiausia reikėtų išsitirti, ar nėra kokios nors patologijos. Jeigu nėra, visas dėmesys turi būti skirtas mitybai ir gyvenimo būdui bei įpročiams formuoti. Slyvos, kriaušės, figos, avižos – puikus ląstelienos šaltinis. Razinos, morkų sultys rytais prieš valgį. Vaistus turėtų skirti gydytojas.

laba diena, kokios zvakutes nuo skausmo galima pagimdziusiai, maitinanciai ?

Paracetamol, bet kiek žinau, prekyboj yra tik 250 mg ir silpnesnės. Vartokite 250mg. Galite pabandyti Viburcol.

Sveiki, ka gali reiksti jeigu viename kojos kelyje yra kaip ir susikaupe skyscio ir jis kaista?

Gali būti sąnario uždegimas, trauma ar  liga (podagra). Būtina kreiptis į specialistą, pasidaryti nuotrauką. Sąnario tinimas visada sukelia uždegimą, kuris žaloja sąnario kremzlę. Laiku nesusirūpinus, sąnarį pažeisite negrįžtamai.

O jeigu seiliu ph padidejas rugstingumas galima itarti kad ir skrandzio rugstingumas padidejas. Kaip kitaip galima ismatuoti skrandzio rugstinguma.

Pasidarykite endoskopinį tyrimą.

Ar skrandžio rūgštingumas ir kūno yra toks pat?

Įvairių organų ir kūno skysčių pH, kuris parodo skysčio rūgštingumą ar šarmingumą, yra skirtingas. Skrandžio – 1,5, odos – 4,7, seilių – 7,1, kasos sulčių – 8,8.

Puslapiai:1234567...40»