Klausk vaistininko • Vaistininko užrašai

Jūsų klausimas

Įveskite kodą: captcha

Ar tiesa, kad seniau (10, 15) metu atgal alkoholikams budavo skiriami „Relanium“ abstinencijos simptomams mazinti? Buitinemis salygomis ?

Ir dabar skiriama prie visų kitų medikamentų, skirtų išblaivinimui arba abstinencijos požymiams mažinti.

Nesuprantu.. Esu su žmogumi, kurio nemyliu ir įsimylėjau kitą. O jo širdis jau užimta.. Nesuprantu ką daryti?

Klausimas skirtas ne vaistininkui, nes vaistais to neišgydysi 😀

O pavyzdžiui „Ketanov“? Jis irgi priskiriamas prie kenksmingu? Nors ir receptinis.

Ir receptinis, ir kenksmingas 😄 Visi vaistai yra kenksmingi, priklausomai nuo vartojimo kiekio ir laiko trukmės. Jei išgersite tabletę kitą, tikrai nespės pakenkti, bet jei vartosite metais… tada jau reiktų susirūpinti jų kenksmingumu.

Nesuprantu niekaip, kaip gali skausmą malšinančioje tabletėje, pvz. nuo galvos ar dantų skausmo,būti paracetomolio? Juk jis nuo „visko“, kaip kad senais laikais ANALGINAS buvo skiriamas nuo to paties (temperatūra ir skausmas). Anlginą išėmė, kaip bus su paracetamoliu? Juk jis irgi labai pavojingas?

Analginu prekiaujame pagal receptus ir jo yra vaistinėse 😀 O paracetamolis skiriamas nuo skausmo, temperatūros ir lengvo uždegimo kaip mažiausiai kenksmingas preparatas, nes visi kiti yra žymiai kenksmingesni.

Nervinis pykinimas. Jei įsipurkščiau kokio gaivaus kvapo, iškart praeitų.

Tai sučiulpkit Validolį ir nurimsite nuo jo mėtinio aromato 😀

Sveiki, kur gauti purškalo nuo pykinimo?

O kodėl purškalo? Ir kokia pykinimo priežastis?

sveiki, man vaistineje nepardave nėštumo testo ir isreke kad nepilnameciams namu darbus daryti o ne seksu uzsiimti. ka daryti?

Net nežinau, ką ir atsakyti.. Gal reikėjo į atsiliepimų knygą (privalo būti vaistinėje) parašyti?

Bet, tikiuosi, užteko valios ir ryžto nueiti į kitą vaistinę? 🙂

Beje, aš kažkada dirbau su viena kolege, kuri niekam nepardavinėjo kontraceptinių vaistų, nes tai buvo PRIEŠ jos gyvenimo filosofiją. Yra visokių žmonių…

Sveiki. Rekomenduokite kaip daryti jei yra žaizda. Tarkim ji negili, paviršutinis įpjovimas, kapiliarinis kraujavimas. Aš su antiseptiku patepu ir uždedu pleistrą, kas vakarą kartoju tai. Kaip geriausia daryti? Girdėjau, kad uždėjus pleistrą jo geriau išvis ilgą laiką, kad sukrešėtų žaizda. Bet per parą tikrai sukreša, o patepus vėl tepalu ir nauju pleistru manau tik higieną pagerini. Beje ar esant žaizdai reikia tik antiseptiką tepti ar dar kažką?

Nereikėtų visą laiką laikyti užklijuotą – žaizda turi kvėpuoti. Klijuokite pleistrą, kai tai neišvengiama (dirbate, kažkur vykstate ir pan.). Užtenka dezinfekuoti keletą kartų – aplink žaizdą patepti Betadino tirpalu ar paprasčiausiu jodu.

Laba diena, sakykite ar padeda miegui papildai su 5-hidroskitriptofanu(5-HTP)? Girdėjau, kad tas 5-HTP net pavojingas sveikatai, ačiū

Na, neturėtų būti pavojingas sveikatai, jei pardavinėjamas vaistinėse 😀 O dėl poveikio – kiekvienam žmogui jis yra skirtingas. Negaliu tvirtinti, kad jums padės, nes ir savo klientams to niekada nesakau (beje, visi nori gauti 100% garantiją iš vaistininko, kad produktas bus efektyvus). Bet nepabandęs – nesužinosi 😀

Ką patartumėte daryti, šiuo metu „buitiškai“ sergu. Buitiškai pabrėžiu, kad nematau tikslo eiti pas daktarus, nes nei temperatūros yra, nei gerklę skauda. Pastarąją savaitę yra žiaurus snarglėtumas, nosį pučiu dažnai, o rytais atsikeliu su užkritusia ausim, patinusiu veidu ir užsikimšusia nosim, ir turiu valandą pūstis, kol viskas atslopsta, žiauriai daug snarglėtumo būna. Tada kosėju labai dažnai, atsikosėjimas geras, jaučiu grynai dėl snarglėtumo kosėju. Nežinau ką čia vartoti, gal pabandyti prospan? nuo ko dar reikėtų?

Sinupret arba Gelomyrtol ir vitaminas C. Taip pat, daug šiltų gėrimų (vanduo, arbata). Nosį plauti jūros vandeniu. Ir būti namuose, o ne toliau medžioti virusus 😄

Puslapiai:1234567...21»