Lie 14, 2016 - Mano dienoraštis    0

Apie Jus

Nors orai nelepina ir ypatingai nedžiugina, linksmybių pas mus netrūksta. Visada labai prajuokina žodžiai – „ką galėčiau pas jus nusipirkti“ arba „ko čia man dar reikėtų, gal pasiūlykite ką nors“ .

Primenu, kad pas mus galėtumėte nusipirkti vaistų, papildų, med. prekių ir kosmetikos ? Nors daug kam reikia dar ir loterijos bilietų, nuolatinių transporto bilietų, baterijų, klijų ir kitų labai reikalingų daikčiukų.


Bet kartais žmonės užsuka pasidalinti ir savo patarimais.

Viena moteriškė papasakojo apie efektyvią priemonę nuo iššutimų ir pragulų. Kai senuose namuose kirvarpos išgrauždavo sienas, nubyrėję tinko gabaliukai buvo puiki priemonė kūdikiams ir gulintiems ligoniams nuo odos pažeidimų.

Kitas pirkėjas patikino, kad konjakas pagerina kraujotaką. O kryžiažodžių sprendimas apsaugo nuo Alzheimerio ligos.


Bet ne tik jūsų patarimai mus džiugina. Kartais linksma pasidaro jau nuo pokalbio pradžios.

Vyrukas, atėjęs pirkti vaistų kaimynui nuo prostatos, klausia, kaip naudoti ir, išgirdęs, kad reikia gerti 1 tab., sako:

Aišku, gerai, tada gersiu dvi.

O aš jam atsakau:

Gerai, gerkite dvi, bet kaimynui perduokite, kad gertų po vieną ?


Vakar atėjo moteriškė apie 60 metų pirkti vaistų nuo apsinuodijimo. Sako, kažkaip skrandis „stovi“, nevirškina. Šį bei tą pasiūliau, o ji sako, kad labai valgyti norinti. Sakau, jei jums blogai su skrandžiu ir pykina, vemiate, tai geriau jau neapkraukite skrandžio, o jei jau negalite ištverti, tai košę išsivirkite vandenyje, džiuvėsėlių užkąskite ir negazuoto mineralinio vandens atsigerkite. O ji:

Aš gal šaltibarščių eisiu suvalgyti.

Sakau jai, kad tegul neeksperimentuoja, nes nežinia iš kokių produktų jie bus pagaminti (sakė, kad ne pati gamins, o eis į kavinę). Tada ji vėl:

Tai gal nors „čeburekų“ galiu nusipirkti, nes taip juos mėgstu?

Galvoju, tai gal ir nėra jau taip blogai, kad tokių patiekalų jai norisi, todėl išspaudžiu:

Na, jei jau taip norisi, tai eikite ir valgykite, tik paskui nesakykite, kad vaistai nepadėjo.

Ji padėkojo ir išėjo, bet kitą dieną atėjo vėl … pasakyti ačiū, kad leidau suvalgyti „čeburekų“ ir jai iš karto pasidarė geriau. O po to pridūrė:

O gal man vakar su nervais buvo negerai, o ne su skrandžiu?


Na ir dar trumpai apie kraujo spaudimo matavimus vaistinėje. Jau nekalbu apie tai, kad ne visi žino, kaip užsidėti manžetę ant rankos – deda ir ant riešo, ir ant alkūnės ir dar kur tik įmanoma. Bet kai ateina su striuke ir deda ant jos, o po to laukia rezultatų…

Neištveriu ir paklausiu, ar kai ateina pas gydytoją, jis irgi matuoja per striukę? Tada vieni nusijuokia ir nusirengia, kiti įsižeidžia, kad juos mokau, treti paprašo, kad padėčiau pasimatuoti, o kiti iškoneveikia ir liepia neaiškinti jiems, kaip reikia daryti ?

Todėl noriu priminti, kad pirmiausiai turite nusirengti (striukę, storą švarką ar megztinį), pasėdėti bent 5 minutes ir taisyklingai sėdint ir ramiai laikant ranką, matuoti. Ir matavimo metu sėdėti ramiai, nesikraipyti, nesimuistyti ir iškęsti nešnekėti. O jau tada, po tų kelių minučių pasidalinti (jei norisi) rezultatais su mumis. Priešingai, rezultatai bus iškraipyti.
Gero oro ir puikios nuotaikos!?

Turite klausimų? Parašykite juos čia!