Geg 26, 2022 - Mano dienoraštis    0

Dienoraštis #110

Vaistininko dienoraštis

“Rūpestis darbuotoju visada buvo, yra ir bus mūsų prioritetas”,- mėgsta dažnai ir skambiai pareikšti viena  iš tinklinių vaistinių generalinių krautuvininkių. “Atnaujinome nemokamą psichologinę liniją įmonės darbuotojams”,- su pasididžiavimu, lyg įteikdama didelę dovaną darbuotojams, pareiškia ji, primindama apie dar vieną privilegiją – visą parą galiojančiu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų (beje, iš kurio įmonė taip pat turi naudos, tik garsiai apie tai jau nešneka 🤫). Ta pati “rūpestinga” darbdavė, kalbėdama vienoje televizijos laidoje (LRT) apie pasiruošimą ekstremalioms situacijoms, patikino, kad karinės grėsmės akivaizdoje kliautųsi pandemijos pamokomis: “Mums lygiai taip pat reikėtų ir darbuotojus mobilizuoti, ir tiekimo grandinėmis rūpintis, ir su pacientų nerimu dorotis. Mums tai KAM? JAI ar MUMS, VAISTINIŲ DARBUOTOJAMS reikėtų mobilizuotis ir su pacientų nerimu dorotis? Mobilizacija mums taip pat ne svetima, nes atostogų ir ligų atvejais patys privalome susirasti sau pamainą ir tinkamai mobilizuotis 🤪 Net ir tiekimo grandine rūpinamės MES, vežiodami trūkstamus ir “deficitinius” vaistus iš vieno filialo į kitą, arba žmogui tiesiai į namus. 😎

“Vaistinė neužsidarytų net kritiniu atveju. Jei bomba ant kažkurios vaistinės nukristų, tai ta vaistinė ir neveiktų, bet veiktų kita vaistinė – už kampo, už dviejų gatvių.”

Kaip viskas paprasta. Gal todėl ir vaistinių tokia galybė – ant kiekvieno kampo po kelias. Pragmatiškas krautuvininkių požiūris – vieną susprogdins, už kampo kita pinigus neš. O pagal šiandienos vaistinių plėtrą – už to kampo gal net trys bus dar veikiančios 🤭 Žinoma, paprasta jai kalbėti apie žmogaus gyvybę, juk visi darbuotojai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų. O sprogimo laime tai juk nepavadinsi. Dar visai neseniai, praėjusį rudenį vaistinių darbuotojams buvo pranešta “džiugi žinia”, kad ši “šaunioji” krautuvininkė  pateko į Verslo žinių rengiamą Metų CEO rinkimų turą, todėl reikėtų ją palaikyti ir atiduoti savo balsą sekančiame ture. Va tokių ištikimų darbuotojų pagalba ir išrenkami tie verslo lyderiai 🐋🦈 Ačiū dievui, šį kartą pritrūko jai balsų, nors labai jau gerų dalykų apie save pripasakojo (kiek įvairių motyvavimo priemonių darbuotojams dovanojo, tiek nefinansinių (turbūt turėjo galvoje nemokamas psichologo ir draudimo paslaugas), tiek ir didesnį darbo užmokestį. Matyt, ne visiška tiesa skambėjo jos lūpose (🤥🤥🤥), kitaip –  balsų būtų daugiau pririnkusi. 

Bala nematė tų krautuvininkų. Juk, vis dėlto, didžiąją darbo laiko dalį praleidžiame ne su jais:

Man lyno.

Bet čia juk vaistinė, o ne žuvies parduotuvė 😃

– Tai neturėsite?

– Žiūrint ką gydysite 🤔

Nosį.

– Hmmm. Olynth?

– Lynto, lynto

***

Neurovyro duokite.

– ? O gal eurovyro?

– Neurovyno.

– Nesuprantu. Nei vyrų, nei vyno pas mus pardavime nėra 🙄 Kuo skundžiatės?

– Neapsimeskite, kad negalite man parinkti nuo vieno skiemens – neuro ir duoti ką nors!

– O kokiu tikslu? Nerimui, nemigai, vaistų ar maisto papildų? Neuro-3 arbatos? 

– Ką aš žinau 🤷‍♀️ Tabletes gėriau.

– Neuromultivit?

– Ne.

– Neuromed?

– Ne.

– Neurorubino?

– TAIP!

– BINGO!

***

– Kiek kainuoja X vaistas?

– 8,42 EUR.

– Oho! Vakar buvo pigiau!

– Tai reikėjo vakar ir pirkti 😎

***

Gal galite pasakyti, kaip reikia gerti šiuos vaistus?

– Taip, žinoma. Po 1 tabletę 2 x dienoj, prieš valgį.

Aš žinau, kaip gerti – geriu 4 tabletes per dieną. Taip geriau veikia.

– Tai ko klausiate, jei viską geriau išmanote?

– Norėjau jus patikrinti.

– Ir? 

– Ir nieko. Kaip sau pasiskyriau, taip ir gersiu!

Va taip mes ir gyvename: ką pagydome, kam patariame, ką pamokome, o kai kada pamoko ir mus 😉

Turite klausimų? Parašykite juos čia!