Rgs 29, 2022 - Mano dienoraštis    0

Dienoraštis #118

Vaistininko dienoraštis

Gyvenimas – kaip supermarketas, imk viską, ko nori, bet nepamiršk – priekyje kasa. Už viską reikės sumokėti 💶 Tikra tiesa, kaip ir tai, kad nemokamai –  tik sūris pelėkautuose 🐭

Svarbu, kad viskas būtų pasakyta skambiomis frazėmis, tuomet į smulkmenas dėmesį jau nelabai kreipiame. Bet velnias slypi detalėse…

Vienas didžiųjų vaistinių tinklų (vaistinė Camelia) išplatino naujieną, kad Lietuvos paralimpiniam komitetui skyrė finansinę paramą ir kartu, šviesdami visuomenę, sieks mažinti žmonių su negalia patiriamą atskirtį. PAGIRTINA. Taip pat pristatė “naują” lojalumo programą žmonėms, turintiems negalią – numatyta didinti reikalingų prekių prieinamumą mažinant kainas žmonėms su negalia. Visi, kurie taps lojalumo programos nariais, vaistinėse gaus šias nuolaidas: iki 30 proc. maisto papildams, iki 25 proc. – kosmetikai, iki 20 proc. – nereceptiniams vaistams, iki 15 proc. – receptiniams vaistams ir iki 20 proc. kitam asortimentui. NIEKO NAUJA.

Beje, kiekvienas “patrauklus” pasiūlymas, kaip ir šis, turi išimčių – nuolaidos netaikomos prekėms, kurioms taikomos kitos akcijos, nuolaidos ar pasiūlymai. Akcija taikoma administracijos patvirtintam prekių sąrašui, kurį galima rasti vaistinėse. Nuolaidos netaikomos mineraliniam vandeniui, dovanų kuponams, kompensuojamiesiems vaistams ir med. prekėms, perkant su kompensuojamų vaistų receptu. Nuolaidos ir sąlygos administracijos sprendimu gali būti pakeistos.

Tik apie išimtis taip garsiai jau neskelbiama. Dažnu atveju, klientai apie nepriklausančias nuolaidas sužino tik vaistinėje, mokėdami už prekes. Taigi, kaip visada, visą nepasitenkinimą ir rūstybę tenka išjausti vaistinių darbuotojams 😢 Bet ir tai dar ne viskas. 

Iki šiol šiame tinkle veikė (ir vis dar veikia) senjorų lojalumo programa visą dieną ir Laimės valandos – visiems kitiems, turintiems vaistinės lojalumo kortelę. Įdomu tai, kad taip skambiai išreklamuota nauja lojalumo programa turintiems negalią žmonėms siūlo tas pačias nuolaidas kaip ir senjorams. Ir tik šiek tiek mažesnes nuolaidas gauna visi kiti lojalūs klientai. Taigi, jeigu esate asmuo su negalia, tai jūsų lauks niekuo neišsiskiriantys pasiūlymai, kurių galite tikėtis ir kitose tinklinėse vaistinėse, o jeigu esate senjoras su negalia, tai didesnės naudos iš tos programos tikrai neturėsite.

Žmonės, genami didelių lūkesčių ir skambių pažadų ateina į vaistines, kuriose jiems greitai tenka nusivilti. Paradoksas, bet tuomet jie kaltina ne krautuvininkus, kurie žadėjo, o tuos, nuo kurių niekas nepriklauso. Gaila, kad ant moralės svarstyklių niekas neguldo 😕

Bala nematė krautuvininkų. Jie visada ras būdų, kaip save pareklamuoti ir užkelti ant pjedestalo 🤮 Svarbiausia, išlaikyti gerą nuotaiką: 

Turiu jums dvi žinias – blogą ir labai blogą. Pirma – jūs sergate vėžiu, antra – jūs taip pat sergate Alzhaimeriu.

Pacientas minutėlę pagalvojo ir tarė:

– Svarbu, kad vėžiu nesergu 🙂

Ir pabaigai:

Daktare, aš sergu kažkokia keista liga: pats sau rašau laiškus.

– Na, ir kada išsiuntėte paskutinį?

– Šiandien rytą.

O ką jame parašėte?

– Kol kas nežinau. Kai gausiu, paskaitysiu…

Turite klausimų? Parašykite juos čia!