Sau 4, 2024 - Mano dienoraštis    0

Dienoraštis #140

– Laba diena, ar turite kūčiukų ir plotkelių? – klausia dar prieš Kalėdas į vaistinę užėjęs senjoras. Tas pats, kuris, beje, lankėsi ir 2022-aisiais 🙃 Ir tada jam knietėjo vaistinėje gauti šių produktų.

– Ne, neturime,- atsakau jam, kaip ir praeitą kartą.

O kada bus iškepti?- lyg niekur nieko klausia.

– Eikite į bažnyčią.

– To dar nebuvo!

Ir išėjo. Taip ir nesupratau, kas jį taip nustebino ar papiktino – kad vaistinė, o ne bažnyčia dalina šiuos gaminius, ar tai, kad bažnyčia jam ne prie širdies 🧐 Kaip ten bebūtų, senus metus užbaigiau su gera nuotaika, o Nauji taip pat prasidėjo linksmai:

Labas! Man ką nors tokio…

Įdomu, ką žmonės turi omeny, kai sako: Man ką nors tokio? Skanaus? Saldaus? Efektingo? Belieka daryti mažą pauzę ir sulaukti konkrečiau suformuluoto prašymo. Taigi, stoviu, žiūriu ir bandau skaityti iš akių:

Jums sloga, jūs peršalęs?

– Taip, atspėjote. Galvą kabina, kaulus griebia…

– Tai stipresnių cheminių, ar augalinių vaistų pageidaujate?

Man reikia tokio, kad nereikėtų viskį gerti

– Gal Gripex tada? Peršalimo simptomams mažinti.

Vyras traukia telefoną ir kažkam skambina:

– Man bando įkišti Gripex”.

– Čia juk paracetamolis, o tu neturi temperatūros. Nusipirk čiulpinukų gerklei.

– Kad man neskauda gerklės.

– Vietoj viskio bus gerai.

Tada atsisuka į mane ir sako:

Man Jox į gerklę pasipurkšti.

– Sakėte, kad jums neskauda gerklės.

– Nu ir kas, bet aš užtat tą purškalą gerai žinau.

Na, iš tikrųjų, negi dabar kaip vaikui aiškinsiu, kad mėnulis, tiesą sakant, padarytas ne iš sūrio 🧀 Žmogus yra psichinis procesas, kurio mes nevaldome arba valdome tik iš dalies. Nihil novi sub sole – Nieko nauja po saule. Kaip pernai, taip ir šiemet.

Būkite visi pasveikinti pirmą šių Naujų drakoniškų metų ketvirtadienį apsilankę “Vaistininko užrašuose”. Tikiu, kad šie metai nepagailės man charizmatiškų ir nepakartojamų klientų, o klientams – kantrių ir supratingų vaistininkų. Tikiu, kad gyvensime geriau, elgsimės išmintingiau, jausimės sveikiau. Tikiu, kad klientai kalbės aiškiau, o vaistininkai klausys kantriau. Nes – ko nepasiekia genijus, pasiekia kantrumas 🥳

Turite klausimų? Parašykite juos čia!