Spa 31, 2015 - Mano dienoraštis    0

Dienoraštis #3

PapildaiAusis atsigavo, specialaus gydymo nereikėjo 🙂

Šiandien bandžiau įrodyti vienai papildų atstovei, kad papildai – tai kaip mirusiam žvakė (nežinoma, ar veiksminga, ar ne 🙂 )

Ji atėjo pareklamuoti savo proteguojamus papildus. Aš jos klausiau gana kantriai, bet kažkada ir man baigiasi ta kantrybė, tuo labiau, kai žinai, kad visos tos giriamosios kalbos yra tik reklama ir akių dūmimas. Taip jai ir pasakiau. Paklausiau, ar ji tiki tuo, ką sako? Ar ji, galų gale, pati išbandžius tuos papildus? Tada ji pasakė, kad kažkur, kitoj šaly, kur jie gaminami, yra geri atsiliepimai ir žmonėms jie tikrai padeda.

Aš išsakiau jai savo požiūrį į jos produktą, pasakiau, kad tikrai savo klientams nesiūlysiu to, kas yra abejotina, kad negaliu jiems garantuoti nei kokybės, nei duosiančios naudos, nes aš savo klientus branginu ir jų neapgaudinėju. Ji bandė apeliuoti į tai, kad bent jau tie papildai nepakenks,kad reikia tik išbandyti, kad kiekvienam skirtingai gali veikti. Bet kaina tų papildų yra nuo 11 iki 18€ už pusės ar mėnesio dozę! O kas tas mėnesis?! Jei jau gerti tokius augalinius preparatus, tai mažiausiai – 3 mėnesius. Bet kam tai svarbu? Aš jai ir pasakiau – kiekvienam savas darbas ir savi interesai.

Bet aš savo nuomonės nepakeisiu ir tų papildų tikrai nerekomenduosiu. Atstovė išėjo įsižeidusi. Tikiuosi, tokių, kaip aš, jos kelyje daug nepasitaiko 🙂

Turite klausimų? Parašykite juos čia!