Geg 24, 2018 - Mano dienoraštis    0

Dienoraštis #43

Vaistininko dienoraštis

Apie žmonių būdus, kaip ir apie dauguma pastatų, galima pasakyti, kad jie turi keletą fasadų: vieni jų – malonūs, kiti – nemalonūs. Deja, klientų nepasirinksi. Tačiau bendraujant su nelabai maloniais ir priešiškai nusiteikusiais, reikia tik teisingai paskirstyti ausų ir burnos darbą: kadangi turiu dvi ausis ir vieną burną, vadinasi turiu daugiau klausytis ir mažiau kalbėti 😀

Taigi, klausau jau kokią 20 minučių vaistinėje užtrukusios klientės. Pradėjo, žinoma, nuo vaistų, o baigė savo gyvenimiškais nuotykiais. Trumpa ištrauka iš ilgo pokalbio:

– Tai va, žinokite, dar kai ką jums papasakosiu. Stovėjau kurią tai dieną sustojime, laukiau autobuso. Matau, prie senolės artinasi pijokas. Pradėjo prie jos kabinėtis, tampyti už jos krepšio, reikalauti, kad jį atiduotų, neva krepšys yra jo. Aš taip supykau, kad nusprendžiau jį pamokyti. Žinot, ką aš jam padariau? Tuoj parodysiu. Tik įspėju, neišsigąskit.

Na, aš galvoju, kas čia dabar bus? Ar man jau po prekystaliu laikas pasislėpti, ar apsaugos pultelį griebt į rankas, gal kokį ginklą iš terbos išsitrauks ar kokių dujų papurkš 😀? Manęs lyg ir niekas jau neturėtų nustebinti, bet ką gali žinoti 😀

Išsitraukia ji telefoną ir spaudinėja mygtukus. Staiga pasigirsta policijos sirenų kaukimas, sakyčiau, gan garsus, o ji pradeda mane raminti:

– Nebijokit, čia ne policija. Aš telefone turiu šį garsą. O tas pijokas, vos išgirdęs sirenas, metė svetimą tašę ir pasipustė padus 😊


O dabar apie draugystę 🙂: pasaulyje nėra nieko gražesnio ir malonesnio už draugystę. Išbraukti iš gyvenimo draugystę – tai atimti iš pasaulio saulės šviesą.

– Laba diena, ar Cardioace turite?
(Cardioace – papildas širdžiai)
– Taip, kurį norėsite: ar tą brangų, ar dar brangesnį 😀? Cardioace kainuoja 22€, o Cardioace Plus – 40€.
– Aišku, kad duokite tą brangesnį. Dovaną perku.
– Tai, tikriausiai, labai geram ar artimam žmogui perkate?
– Draugės jubiliejus, 75 metai.
– Tai labai gera draugė. Retai kas tokius brangius papildus draugams nuperka. Kiti prašo, kad parinkčiau ką nors pigiau, o jūs, net nemirktelėjusi pasakėte, kad brangesnius!
– Dar vazą pridėsiu prie vitaminų, negaila geram draugui.


Šiek tiek apie alkoholį:

“Man citramono ir stiklinę vandens”, – sako vyriškis, atėjęs į vaistinę. Tada išsilukštena tabletę, pakelia stiklinę ir sako man:
– Į jūsų sveikatą!
😀

Už poros valandų į vaistinę ateina kitas vyriškis. Nusiperka gudobelės tinktūros ir sako:
– Pažiūrėkite, kokie geri vaistai.
Tada atsidarė, išgėrė. Aš jau laukiau, kol man pasakys – į sveikatą!, nes kaip kitaip? Nepasakė… bet atkišęs buteliuką pasiūlė pabandyti.
– Nenorite?! Ką nežinote: spiritas – į galvą, o gudobelė – į širdį, ir sveikas!


Ir apie juodą humorą:

Klientė, jau nusipirkusi vaistų, bet vis dar norinti paplepėti, sako:

– Laidojau savo sugyventinį prieš 16 metų. Reikėjo skambinti į morgą dėl informacijos. Pakalbėjau su morgo darbuotoju ir sakau jam: “Viso gero”. O jis man: “Iki malonaus”. Nu, klausykite, morge – iki malonaus. Na ir juokeliai ten pas juos.


Apie orus ir poeziją:

– Vajezau, koks ledinis vėjas! Kaip čia pas jus gera. Na kas čia per orai pas mus, pasakykite? Per 10 minučių spėja ir palyti, ir pasnigti, ir saulė pašviečia, ir temperatūra nuo +20 iki +12 nukrenta.
Ir ištratina:

– Susimaišė susipynė
Lietuva – mūsų tėvynė!
Ir žmonės, ir gamta…


Apie pinigus:

Pirkėjas Nr.1:

– Tiek nedaug mokėti? Nesuprantu, ekonomika kyla, pensijos auga, norėtųsi daugiau mokėti.

Pirkėjas Nr.2:

– Kiek turiu mokėti?
– 1,27€
Duoda man 20€, aš klausiu, gal jis turi smulkiau.
– Tai turiu, bet, kažkaip, nepatogu duoti tokiais smulkiais. Pagalvosite, kad aš biednas, tik centus teturiu, o iš tikrųjų, tai 20€ turiu 😀!


Ir apie artėjančią vasarą:

– Turit ko nors nuo vampyrų?
– 😯?
– Nu, nuo uodų ir erkių. Seniau dar donorų daug buvo, o dabar – jau neįmanoma atsiginti tų kraugerių.

Saugaus, Draugiško, Blaivaus, Linksmo, Šilto, Romantiško, Turtingo ir Nesikandžiojančio savaitgalio 😉!

Turite klausimų? Parašykite juos čia!