Geg 7, 2020 - Mano dienoraštis    0

Dienoraštis #68

Vaistininko dienoraštis

Susirgimų COVID-19 Lietuvoje mažėja, karantino sąlygos švelnėja, vaistinėse padėtis gerėja (tiksliau, grįžta į senas vėžias), todėl pamirškime kuriam laikui ligas ir vaistus ir užmeskime akį į paprastas gyvenimo tiesas, kurias visi puikiai žinome, tačiau retai apie jas susimąstome. Trumpai atokvėpio minutei pasinerkite į žmogaus, kurio jau nėra šioje žemėje, įžvalgias mintis:

“Aš pasiekiau sėkmės piką verslo pasaulyje. Išskyrus darbą, mano gyvenime maža džiaugsmo. Galų gale, turtai – tai tik gyvenimo faktas, prie kurio aš pripratau. Tą minutę, kai aš sergantis guliu lovoje ir prisimenu visą savo gyvenimą, suprantu, kad pripažinimas ir visi turtai, kuriuos aš turiu, yra beprasmiai ir praradę aukščiausią prasmę prieš neišvengiamos mirties veidą.

Jūs galite pasamdyti žmogų vairuoti jūsų automobilį, pasamdyti kažką, kas jums uždirbtų pinigus. Bet jūs už jokius pinigus nerasite žmogaus, kuris sutiktų perimti jūsų ligą.

Yra labai daug materialių dalykų, kuriuos galite nusipirkti. Tačiau yra vienas daiktas, kurio negalima rasti ir nupirkti, kai jis yra prarastas – negalima nusipirkti gyvenimo…

Palepinkite save ir gerbkite kitus. Kuo senesni mes tampame, tuo labiau protingėjame ir palaipsniui suprantame, kad laikrodis, kuris kainuoja 30$ ir laikrodis, kuris kainuoja 300$, rodo vieną ir tą patį laiką. Ar mes nešiosime piniginę, kurios vertė 30$, ar 300$ – abi talpina tą pačią sumą pinigų. Ar mes važinėsime 150 000$ vertės automobiliu, ar 30 000$ – kelias ir atstumas – tas pats, ir mes pasiekiame tą patį kelionės tikslą.

Jeigu mes išgersime vyno butelį, kurio vertė – 30$, tai pajusime tokį patį malonumą, kaip ir išgėrę butelį, kainuojantį 100$.

300 kv.m. namas, kuriame tu gyveni, ar 3000 kv.m. – tu vienodai vienišas. Jūsų tikroji vidinė laimė ateina ne iš materialių šio pasaulio daiktų.

Jeigu jūs skrendate pirma ar ekonomine klase ir lėktuvas krenta, tai krentate kartu su juo.

Tikriausiai suprantate: kada jūs turite draugų ar kažką, su kuo galite pasikalbėti – tai ir yra tikroji laimė.

Penki neginčijami faktai:

 • Neauklėkite savo vaikų taip, kad jie būtų turtingi. Auklėkite, kad jie būtų laimingi! Kai užaugs, jie žinos daiktų vertę, o ne jų kainą.
 • Valgykite maistą kaip vaistus. Kitaip, jūs turėsite gerti vaistus vietoj maisto.
 • Tie, kurie jus myli, jūsų niekada nepaliks. Net jeigu yra 100 priežasčių jūsų atsisakyti, jis ar ji visada ras vieną priežastį būti tvirtu ir nepalikti jūsų.
 • Egzistuoja didelis skirtumas tarp to, ar būti žmogumi, ar būti žmogišku.
 • Jeigu jūs paprasčiausiai norite eiti greitai, eikite vienas, bet jeigu norite nueiti toli, eikite kartu.

Šeši geriausi pasaulio gydytojai:

 • Saulės šviesa
 • Poilsis
 • Sportinė mankšta
 • Dieta
 • Pasitikėjimas savimi
 • Draugai

Laikykite juos visuose gyvenimo etapuose ir mėgaukitės sveiku gyvenimu!

– Steve Jobs

Tiek šį kartą 😉

Turite klausimų? Parašykite juos čia!