Lie 6, 2023 - Mano dienoraštis    0

Liepos 6-oji 🇱🇹

Laba diena!

– Laba.

– Tai jūs šiandien dirbate?

– Na, kaip matote 😅

– Bet juk šiandien raudona diena!

– O jūs nežinojote, kad mes dirbame ir per raudonas, ir  per juodas, ir per visas kitas dienas 😇

– Ir daug žmonių pas jus ateina?

– Nedaug.

– Tai kam tada dirbate?

Krautuvininkui ir daugiausiai tiems, kurie užsuka tik paklausti, ar dirbame. Dažnas jų sako: “Ne, man nieko nereikia, bet pamačiau, kad šviesa dega, tai užėjau…”

– Tai jūs išjunkite šviesą ir niekas neis.

– Ir ką man vaistinėje veikti išjungus šviesą?

– Švęsti!

Galiu tik pasidžiaugti, kad šiandien aš galiu švęsti ne vienas, ne vaistinėje, ir ne tamsoje. Nes šiandien man LAISVADIENIS ir aš einu ŠVĘSTI GYVENIMO 🇱🇹🇺🇦 Be streso, be įtampos, be priekaištų ir slaptų pirkėjų… Su gera nuotaika ir mielais žmonėmis 🥳 Po gerai praleisto laiko į darbus grįšiu kaip naujai užgimęs žmogus – pailsėjęs ir kupinas jėgų 💪 

Ir nors internetas mirga nuo kvietimų kartu DAINUOTI, ŠOKTI, ŠVĘSTI, LANKYTI ŠVENTINIUS RENGINIUS, KONCERTUS, MINĖJIMUS, MUZIEJUS (beje, nemokamai), į kuriuos didieji miestai netgi siūlo vykti NEMOKAMU viešuoju transportu 🚎🚌 Švęsti kviečia bene visi Lietuvos miestai. Deja, deja, deja… Yra didelė dalis žmonių, kurie šiandien to daryti negalės, nes privalės eiti į darbus (tokių tikrai nemažai – visi didieji prekybos centrai, kavinės, restoranai ir kitas aptarnaujantis sektorius).

Jiems noriu priminti: jeigu darote daugiau nei tai, už ką jums moka, ateis diena, kai jums mokės daugiau už tai ką darote.

Turite klausimų? Parašykite juos čia!