Spa 21, 2021 - Mano dienoraštis    0

Linksmybių mugė

Vaistininko dienoraštis

– Tai va, atėjau 👴🏻

Matau, kad atėjote. Klausau jūsų.

Visur čia skelbiatės…

– Ir 🧐

Kas IR?

Koks klausimas konkrečiai jus domina? Arba, koks skelbimas sudomino? Mes daug skelbiamės – kad pigu, kad nemokamai, kad dovanų duodame, kad tik pas mus, kad mes viską galime…(Tik kartais paaiškėja, kad nieko negalime 🤭)

Skelbiatės, kad darote.

Ką darome?

Dėl kovo 19-osios aš atėjau.

Bandau prisiminti, kas tai per diena 🤯, bet niekas nešauna galvą. Mintyse šuoliais prašoku pro paskutinius administracijos laiškus ir nurodymus – irgi nepadeda. Gal ką pražiopsojau, gal skola kokia žmogui užsilikusi. Bet, atsiprašau, šiandien spalis, o čia – kovas, ir dar konkreti diena – DEVYNIOLIKTA! Užmetu akį į internetą. Ir ką sau manote? KOVO 19 diena – šv. Juozapas švenčia savo vardadienį, dar – Pempės diena. Ir – Kliento diena. Hmm..Keista diena, dar keistesnis klientas. Niekas neaišku. Beveik dešimtas hemorojaus lygis 😲

Tai ką mes turėtume padaryti tą kovo 19 – ąją, jei šiandien dar tik spalio trylikta?

Ką, ką, skiepą. Nuo kovido – 19.

– Tai taip ir reikėjo sakyti, kad atėjote pasiskiepyti 🤬

O kas čia neaišku? Kovas, kovidas, beveik tas pats.

Mūsų vaistinė neskiepija.

Tai ko skelbiatės?


Kartais tos vienkartinės kaukės labai praverčia – atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pakikenti neįžeidžiant kliento, leidžia 😷🤣 O kikenti tenka dažnai. Vyriškis (~ 50 metų):

Atėjau pas jus su pretenzija.

Klausau jūsų.

Vakar pas jus, tiksliau, pas kolegę prašiau galimybių paso, tai ji man atspausdino juodai baltą.

Ir ko jūs dabar iš manęs norite? Kad aš jį pieštukais nuspalvinčiau 🖍✏️?

O jūs atspausdinkite spalvotu printeriu.

Apgailestauju, bet mes tokių galimybių neturime…

Kai pagalvoji, tai paskutiniu metu hemorojaus lygis žemiau dešimties balų niekaip nenukrenta. Vietoje to, kad konsultuotume klientus, užsiimame pašaliniais darbais. Tuo metu, potencialūs pirkėjai, netekę kantrybės, išeina kitur. Naudos iš tų spausdinimų neturi niekas, nes, pasirodo, ir gyventojai ne visada lieka patenkinti, jei kitą dieną sugrįžta ne padėkoti, bet pretenziją pareikšti. Kita vertus, gal žmogus įsirėminti tą galimybių pasą norėjo 🤔 Po 50 -100 metų visai originali interjero detalė būtų…


Ką gi, vieniems rūpi, kokios spalvos jų galimybių pasas, kitiems – kelintą kartą ir už kiek pasiskiepijo. Atėjusi klientė džiaugiasi gavusi trečią skiepą nuo Covido. Tą džiugesį išreiškia garsiai apie tai pasakydama. Už jos stovėjusi pora (~30 metų) suskumba pasirodyti tikraisiais lietuviais:

Džiaugiatės pasiskiepijusi trečią kartą, ar džiaugiatės gavusi 100 €?

Na, nepritariu aš tam valdžios sumanymui dėl 100 eurų dalijimo už pilietiškumo neturėjimą, tačiau, tikėtina, kad daugelis senolių tą trečią skiepą pasiims net negalvodami apie 100 eurų. Kaip ir pirmus du gavo, nelaukdami jokių paskatinimų. Todėl nebūkime tokie supuvę ir negalvokime, kad trečiam skiepui visi senjorai ateis vedini minties, kad jų piniginė pastorės nuo papildomų pajamų.

P.S. Geros nuotaikos belaukiant kovo 19 – osios 😊

Turite klausimų? Parašykite juos čia!