Spa 2, 2014 - Naujienos    2

Essentiale 600 mg kaps.N30

Vaistinėse neseniai pasirodė Essentiale 600 mg kaps.N30. Ankstesnė forma buvo (ir dar yra) – Essentiale 300mg. Šis vaistas yra skirtas kepenų ligoms gydyti. Kursas, priklausomai nuo susirgimo, yra 6-8 dėžutės. 600 mg stiprumo vaistą reikia vartoti po 1kaps. 3xd. Po dviejų mėn.tokio vartojimo skiriama palaikomoji dozė – po 1 kaps. 1xd. Jei perkate silpnesnį – vartoti reikia dvigubai daugiau, t.y.po 2 kaps.3xd.

Nenoriu užsiimti reklama, bet šis vaistas tikrai turi gerą poveikį. Tai patikrintas laiko preparatas ir išbandytas savų žmonių rate. Taip pat girdėjau nemažai atsiliepimų iš ateinančių į vaistinę. Tai vienas iš rimtesnių nereceptinių vaistų, skirtų kepenų ligoms gydyti (pabrėžiu – vaistas, o ne papildas). Norint sulaukti efekto, neužtenka vartoti po 1 kapsulę ir tik tada, kai sugalvoji ar prisimeni. Reikia laikytis nustatytų terapinių dozių!

Viso komentarų: 2

  • Gėriau, nes skaudėjo kepenis ir padėjo 🙂 Beje, patinka man jūsų užrašai, galbūt galėtų būti daugiau patarimų ir koks nors vaistų ir/ar maisto papildų topas su pavadinimais (ką dažniausiai žmonės perka ir panašiai, arba jūsų nuomonė koks geriausias tepalas/vaistai nuo skausmo). Nors maisto papildus, jaučiu, žmonės ir taip perka kaip saldainius, nes kur tik pažiūri, visur reklamos ir tas nusistatymas, kad tai „natūralesnis” produktas…

    • Malonu, kad įdomu skaitinėti:) Būtinai atsižvelgsiu į jūsų norus ir pageidavimus.

Turite klausimų? Parašykite juos čia!