Lap 10, 2016 - Nuomonės apie vaistus, papildus    0

Apie tai, ką visi žinome ir ko daugelis nedarome

papildus

Žiemos metu daugelis prisiaugina papildomų kilogramų įvairiose kūno vietose, todėl kyla pagunda įsigyti įvairių papildų, skirtų lieknėjimui. Kita grupė (dažniausiai moterys nuo 35 iki 55 metų) – tingintys sportuoti arba neturintys laiko ar noro tuo užsiimti ir norintys sulieknėti per trumpą laiką, bet visiškai neįdėdami pastangų. Manau, kad visi, galvojantys, jog lieknėjimo piliulė bus stebuklinga ir viską išspręs palankiai – smarkiai klysta. Nes per savo darbo praktiką dar nesutikau nei vieno kliento, kuris būtų su džiugesiu pranešęs:

Va čia tai gera priemonė, nesvarbu, kad brangiai sumokėjau, bet kiek lašinių „ištirpdyti“ padėjo!

Daugelį besiskundžiančių moterų mėgstu „patardyti“ šiuo klausimu ir daugiau išgirsti apie rūpesčius dėl svorio ir asmenines pastangas – tada lengviau daryti išvadas apie vieną ar kitą preparatą. Yra pasiryžusių sumokėti labai didelius pinigus, bet kad tik nereikėtų sportuoti ar laikytis dietų. Deja, nuliūdinsiu, bet nebus taip, kaip daugelis tikisi – mėnesį pageriu ir numetu papildomus kilogramus. Visada sakau tai, ką ir daugelis žino, bet kažkodėl ignoruoja – norint gražiai atrodyti reikia SPORTUOTI bent kažkiek ir žiūrėti, KĄ IR KIEK DĖTI Į BURNĄ.

Ar kada nusipirkę vaistinėje papildą lieknėjimui perskaitėte, ką rašo info lapelyje? Manau, kad daugelis mechaniškai perskaito, bet logiškai nepamąsto. Pateiksiu reklamines ištraukas apie populiariuosius maisto papildus. Jų pavadinimų neminėsiu, nes neturiu kažkokių antireklaminių tikslų. Patys turime būti pakankamai protingi prieš nusprendžiant: leisti pinigus ar ne, bandyti ar ne ?

Vartodami ******* tabletes, padėsite organizmui palaikyti normalią energijos, maistinių makromedžiagų, angliavandenių apykaitą, todėl bus lengviau atsikratyti atsikišusio pilvo ir nereikalingų kilogramų. TAIP PAT SVARBU ĮVAIRI BEI SUBALANSUOTA MITYBA IR SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS.

Čia jau apie kitą papildą:

***** organizmo valymo plano lengva laikytis, jis yra paprastas, be to, nereikia badauti. VARTOKITE MAŽIAU KAVOS, ALKOHOLIO, SALDUMYNŲ, RIEBAUS MAISTO. SPORTUOKITE. TAI PAGERINS MEDŽIAGŲ APYKAITĄ, PADĖS GREIČIAU ŠALINTI TOKSINUS IR NEREIKALINGUS KILOGRAMUS. TAIP PAT SVARBU ĮVAIRI BEI SUBALANSUOTA MITYBA BEI SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS.

Ir dar:

****** Gerti 2 rausvas tabletes per pietus ir 4 rudas kapsules vakare valgio metu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
EFEKTUI SUSTIPRINTI REKOMENDUOJAMA DERINTI SU FIZINIAIS PRATIMAIS IR DIETA.

O gerti ****** papildus, rekomenduojama laikantis dietos ar per iškrovos dienas.

Taigi, išvadas turėtų padaryti kiekvienas ir nuspręsti, kas jam naudingiau: ar mėtyti pinigus vėjais (kainos mėnesio kursui svyruoja nuo 12€ iki 50€ ir daugiau) ar atrasti savyje jėgų ir sutelkti visą save į aktyvesnį gyvenimo būdą. Nes, kaip matote, tabletės NEVEIKS be jūsų pačių pastangų, vis tiek reikės ir pačiam pajudėti, ir šio to skanaus atsisakyti. Tad ar verta save apgaudinėti ? ?

Beje, šių papildų gamintojai jūsų neapgaudinėja – nesulaukus teigiamo efekto, jie turės ką jums atsakyti:
NEPAKANKAMAI SPORTAVOTE IR NEPRISIŽIŪRĖJOTE!

Turite klausimų? Parašykite juos čia!