Spa 14, 2014 - Vaistų apžvalgos    3

Kai slenka plaukai

Plaukai

Ką daryti, kai pastebimai pradeda slinkti plaukai? Pats protingiausias ir finansiškai naudingiausias žingsnis – eiti pas gydytoją. Čia mano, kaip vaistininko, patarimas.

Plaukai gali slinkti dėl daugybės priežasčių. Tai ir hormonų sutrikimai, genetinis paveldėjimas, žinoma, stresas, vaistai, imuninės sistemos sutrikimai, kosmetinės procedūros ( čia daugiau liečia moteris, nors dabar ir vyrai mėgsta padažyti plaukus 🙂 ), taip pat įvairios dietos, kas šiai dienai labai madinga. Gali būti, kad jūsų organizmui trūksta vitaminų A, D, E. Pirmiausiai siūlyčiau pasidaryti kraujo tyrimą, ne tik bendrą, bet ir atskirai – hormonų ir feritino. Žinoma, tai turėtumėt paprašyti savo šeimos gydytojo. Hormonų kiekis kraujyje parodys, ar nesutriko endokrininė sistema, nes sergant šios sistemos ligomis, gali suaktyvėti plaukų slinkimas. Kitas svarbus rodiklis – feritinas. Tai organizmo baltymas, kurio paskirtis yra geležies saugojimas. Tiriant feritino kiekį kraujyje galima spręsti apie organizme esančias geležies atsargas. Feritino mažėjimas organizme parodo pirmuosius anemijos signalus. Nes kai jau pastebimas hemoglobino kiekio sumažėjimas, tai jūsų anemija gali būti pažengusi 🙁

Feritinas kartu yra ir ūmios uždegimo fazės rodiklis.

Taigi, pasitikrinę savo kraują, galėsite lengviau atrasti priežastį, dėl ko pradėjo slinkti plaukai. Jei rodikliai bus prasti, gydytojas skirs gydymą. Jei jie bus normos ribose, reikia ieškoti toliau. Galbūt padaugėjo pleiskanų ir reikia keisti plaukų priežiūros priemones, gal yra galvos odos grybeliniai susirgimai ( juos turėtų nustatyti odos ligų dispanceris ).

Jeigu gyvenate amžino streso sąlygomis, tai irgi nėra gerai jūsų grožiui :). Tada ateikite į vaistinę ir nusipirkite B grupės vitaminų. Jie tikrai teigiamai veikia nervų sistemą.

Kas liečia vaistinius preparatus, tai dar tikriausiai nemačiau nei vieno žmogaus, kuris būtų pasidžiaugęs jų teigiamu poveikiu.
Visi šie preparatai, tiksliau papildai yra nepigūs. Bet esmė ne tame. Liūdniausia tai, kad jie nepateisina lūkesčių!

Negaliu paminėti nei vieno preparato, kuris padarė stebuklą! Atvirkščiai. Iš patirties ir eksperimentų su tais žmonėmis, kurie galėjo sau leisti vartoti šiuos brangius papildus ne vieną mėnesį, bet metus, nes iš mėnesio kurso net nėra ką spręsti apie poveikį, galiu drąsiai daryti išvadą, kad netikslinga leisti pinigus neveiksmingoms priemonėms 🙂 Eksperimente dalyvavo Pantogar kaps. (110 lt), Perfectil ir Perfectil Platinum (60 – 165 lt), Merz Spezial Dragees (50 lt), Hair Volume (90 lt). Nurodytos kainos yra tik 1 mėnesio kursui!!! Labai džiaugiuosi, kad atsirado turtingų draugų, norinčių kartu su manim sudalyvauti eksperimente.

Patikslinimas
PANTOGAR yra ne papildas, bet vaistas, tačiau tai esmės nekeičia, nes, kaip minėjau, laukto poveikio nebuvo 🙁

Šią temą noriu užbaigti palinkėjimu:

NETAPKITE LENGVOMIS REKLAMOS AUKOMIS

Viso komentarų: 3

  • Ar tinka nuo plaukų slinkimo maisto papildas Silicis + Selenas.
    Kaina jo 15Lt už 37 tabletes.

    • Visi papildai, į kurių sudėtį įeina silicis, vartojami nuo plaukų slinkimo, taip pat nagams stiprinti. Selenas yra organizmo antioksidantas, naudojamas organizmo stiprinimui, taip pat sergant onkologinėmis ligomis. Jei plaukai slenka nuo išsekimo ar susilpnėjusio imuniteto, tai gal ir padės. Bet kiek reikės mėnesių gerti, kad sukauptumėt reikalingą kiekį tų mineralų? Aš asmeniškai netikiu papildų veiksmingumu, ir jūsų atveju, nemanau, kad plaukai nustos slinkti:(

  • O man pantogar laaaabai padėjo. Plaukai pagaliau pradėjo augti! Kirpėja sakė visa visa galva yra priaugusių trumpų plaukų, kai metus laiko išslinkę plaukai, niekaip neatauginėjo. Ir tqi pantogar pagėriau po kapsulę, o ne tris kapsules kaip rašo, 4 mėnesius ir va rezultatas 😉

Turite klausimų? Parašykite juos čia!